ANKARA ARMADA AVM VOLKSWAGEN T-ROC ARABA ÇEKİLİŞİ

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 03 MAYIS 2021 TARİHİNDE İNTERNET SİTEMİZDE YAYIMLANACAKTIR.

ÇEKİLİŞ KURALLARI:

Armada İşletmecilik ve Ticaret A.Ş.’nin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden aldığı 16.11.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.8831 sayılı izinle düzenlediği kampanyaya;

  • Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Armada Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Armada AVM içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, işçiliksiz altın, ziynet altın (tam, yarım, çeyrek, gram v.b.) alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzları, mobil / sabit telefon ve internet, fatura ödemeleri, TL / dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kart slipleri, Ticket, Multinet, Sodexo yemek fişleri, para veya puan yüklü hediye kartı-hediye çeki harcamaları, ürün değişim fiş / fatura / e-Arşiv faturaları, internet sitelerinden yapılan alışverişlere ait faturalar, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün / tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) Kampanya süresince toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak http://armada.omegabigdata.com/ web adresi üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgileri ile üye olduktan sonra fiş / fatura / e-Arşiv faturasının fotoğrafını (fiş / fatura / e-Arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere ya da Armada AVM’de bulunan kayıt masasına gelerek ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, adres bilgilerini içeren katılım formunu doldurup, fiş / fatura / e-Arşiv faturalarını ibraz eden bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra SMS ile çekilişe katılım numarası verilecektir.
  • Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti, kampanya tarihleri arasında, kampanya standından yapılan ve http://armada.omegabigdata.com/ (ücretsiz) internet sitesinden gelen katılım şartını yerine getiren tüm katılımlardan çekilişe katılmaya hak kazananların listesini; katılım sıra no, GSM no, fiş / fatura / e-arşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, adres (fiş / fatura / e-arşiv fatura no ve tarih, ad-soyad ve telefon bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe dahil edilecektir) bilgileri ile hazırlayıp ARMADA AVM’ye teslim edecek ve ARMADA AVM çekilişten en az 2 iş günü önce notere ve idareniz şube müdürlüğüne teslim edilecektir.
  • Verilecek olan ikramiye, 2020 model Volkswagen Binek T-ROC 1.5 TSI ACT 150 PS Highline DSG’DİR.
  • Kampanya 20.11.2020 tarihinde saat 08.00’da başlayıp, 23.04.2021 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.
  • Talihlileri belirleyecek olan çekiliş, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda 03.05.2021 tarihinde saat 15.00’te Armada Alışveriş Merkezi Zemin Kat atrium alanı Eskişehir Yolu No: 6 C Blok 06560 Söğütözü – ANKARA adresinde yapılacaktır.
  • Asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
  • Asil talihlisi için son başvuru tarihi 20.05.2021, yedek talihlisi için ise son başvuru tarihi 04.06.2021’dir. İkramiye son teslim tarihi 19.06.2021’dir.