ANKARA PANORA AVM VOLKSWAGEN T-ROC ÇEKİLİŞİ

     

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 20 ŞUBAT 2021 TARİHİNDE İNTERNET SİTEMİZDE YAYIMLANACAKTIR.

Kampanya Detayı:

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.11.2020 tarih ve 40453693-255.01.02-E.8620 sayılı izni ile gerçekleşmektedir. Kampanyaya gerçek ve tüzel kişiler katılabilir.

Panora İşletmecilik ve Ticaret A.Ş. çalışanları, Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. çalışanları, Panora AVM bünyesinde bulunan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik ve temizlik personelleri ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılmış veya kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanya 15.11.2020 (saat: 10.00) – 15.02.2021 (saat: 22.00) tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan (Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Garanti Bankası şubesinden yapılan işlemler ile bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans oyunları, tütün, tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ve Kaff Diamond, Promise by Kaff, Armonie Pırlanta, Atasay, Rolex, Saat&Saat mağazalarından yapılan harcamalar hariç) kampanya süresince tek seferde (Tek faturada/fişte) 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp danışma noktasına gelen ve fiş/fatura / e-arşiv faturalarını (ETS Tur, Jolly Tur, Coral Travel ve Mars Athletic Club’dan alındı belgesi veya makbuzlarını onaylattıklarında) onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad-soyad/ticari unvan, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilmek suretiyle yürütülecektir.

Iskonto, indirim, promosyon uygulanan faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. Kampanya bitiş tarihi 15.02.2021 (saat: 22.00) olup e-faturaların son kayıt tarihi 16.02.2021 (saat: 22.00)’dir.

AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Panora AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dâhil edilemez. Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. E-faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.

Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Postada meydana gelen gecikmelerden Panora AVM sorumlu tutulamaz. Şirket adına kesilmiş faturalarda çekiliş hakkı söz konusu şirkete verilecektir. Kampanyaya katılan kişinin soyadı ile faturadaki soyadının aynı olması gerekmektedir.

Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişini iptal veya iade etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanyaya katılımlarda mükerrer katılımları engellemek için faturanın ilk nüshası geçerli olacaktır. Kazanan talihliye 1 adet Volkswagen T-ROC 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline, 2020 verilecektir.

 Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda tesliminde ‘‘ikametgâh tezkeresi’’ ibraz etmeleri zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Bu kampanya talihlileri 20.02.2021 tarihinde saat 15.00’te Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Turan Güneş Bulvarı No: 182/81 Oran-Çankaya-Ankara Zemin Katta yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazanan talihli listesi 23.02.2021 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, çekiliş sonuçları Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulunan kiosklarda ilan edilecek ve sms onayı veren “sms onaylı” tüm katılımcılara sms yolu ile bildirilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Asil talihlinin son başvuru tarihi 10.03.2021, yedek talihlinin son başvuru tarihi 25.03.2021’dir. İkramiye son teslim tarihi 09.04.2021’dir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekilişle ilgili bilgi almak için 0 312 490 42 50 numaralı firma telefonuna başvurulabilir. Bu piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.