İSTANBUL ÜMRANİYE AKYAKA PARK AVM ARABA ÇEKİLİŞİ

ÇEKİLİŞ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞ OLUP TARİH BELLİ OLDUĞUNDA  http://www.cekilissonucu.com ADRESİMİZDE YAYINLANACAKTIR.

Akyaka Park Honda Civic Çekilişi

Kampanya 08.02.2020 – 06.06.2020 tarihleri ​​arasında, İstanbul’daki Akyaka Park Alışveriş Merkezi mağazalarında toplam 100 TL ve aynı gün bilgi merkezine gelen katları (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) ve makbuz / fatura / e-arşiv alır Faturalarını onaylayan müşterilere katılım numarası, adı / soyadı / ticari unvanı, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgileri ile bir bilgisayar çıktısı verilecektir.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda yerli ve yabancı marka karması ile AKYAKA PARK sadece alışverişin değil, ailelerin çocukları ile birlikte; gün ışığını sürekli yakalayan ferah mimarı tasarımıyla keyifli vakit geçirdiği, etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve konserleri ile de perakende sektöründe farklı bir çizgi yakaladığı bir merkezdir.

Son dönemin finans merkezi olarak parlayan yıldızı Ümraniyenin en önemli kesişim noktasında konumlanan, “AKYAKA PARK AVM” 2016 yılı Mayıs ayında kapılarını ziyaretçilerine açarak hizmet hayatına başlamıştır. Yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak, “En Huzurlu AVM” imajı ile hizmet veren AKYAKA PARK AVM, keyifli alışverişlerin yanı sıra eğlencenin de merkezi olmaya devam ediyor.

Bu kampanya AKASYA ALÇI MADEN ÜRETİM A.Ş tarafından 07.02.2020 tarih ve E.1237 sayılı MPI izni ile düzenlenmektedir.

Akyaka Park Araba Çekilişine Nasıl Katılabilirsiniz ?

Kampanya tarihleri arasında, Akyaka Park Alışveriş Merkezi bulunan bulunan tüm mağaza ve stantlardan (Akyaka Park Alışveriş Merkezi bulunan bulunan banka ve bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, onun turlu hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil / sabit telefon ve internet ücret ödemeleri. aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (onu 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapmak, danışma bankosuna gidip fiş / fatura / e faturalarını ibraz ederek Prime Card kullanıyor üye olan müşterilere üzerinde çekiliş katılım numarası, müşteri no, reklam, soyad, doğum tarihi, adres, telefon görüşmesi sisteme kayıt ettirenler kampanyaya katılabileceklerdir.

Akyaka Park Honda Civic Çekiliş Ödülleri

1 Kişiye Honda Civic otomobil,

5 Kişiye 10.000 TL tutarında Param Kartı,

5 Kişiye 5.000 TL tutarında Param Kartı,

10 Kişiye 2.500 TL tutarında Param Kartı verilecek.

Akyaka Park Araba Çekiliş Sonucunu Nereden ve Ne Zaman Öğrenebilirsiniz ?

ÇEKİLİŞ TARİHİ VE SONUÇLARI BELLİ OLDUĞUNDA  http://www.cekilissonucu.com ADRESİMİZDE YAYINLANACAKTIR.

Bonus teslimatta makbuzların / faturaların ve bilgisayar çıktısının sunulması zorunludur.