NESFİT HEDİYE ÇEKİLİŞİ

ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI 11 AĞUSTOS 2020 TARİHİNDE http://www.cekilissonucu.com ADRESİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Nesfit Trendyol Kampanyası’na hangi tarihler arasında katılabilirim?

Nesfit Trendyol Kampanyası, 1 Mart 2020 ve 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır; kampanya sürecinde tüm kampanyalı Nesfit paketleri içerisinden çıkacak olan kampanya kodları ile nestlekahvaltilikgevrekler.com’da yer alan çekiliş sayfasından çekilişe katılabilirsiniz.

Trendyol Kampanyası’na katılım için gerekli kodu nerede bulabilirim?

Trendyol Kampanyası’na katılmak için, kampanyalı Nesfit paketlerinin içerisinde, “Nesfit” logosunun tam arkasında yer alan kampanya kodlarını kullanabilirsiniz.

Trendyol kampanyasına katılım şartları nelerdir?

Nesfit Trendyol kampanyasına katılım, her bir kampanyalı Nesfit paketinden çıkacak kampanya kodu ile birer kez olacak şekilde, Trendyol.com’dan yapılacak her 150TL ve üzeri alışverişlerde (Telefon ve altın satınalımları hariç) anında 25TL indirim kuponu olarak kullanılabilmektedir. Her bir Trendyol üyesi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Nesfit paketlerinden çıkacak kampanya kodu ile ayrıca nestlekahvaltılıkgevrekler.com’da yer alan kampanya sayfasında 1000 kişiye Trendyol.com’da geçerli 250TL indirim kuponu çekilişine katılınabilecek. Kampanyaya katılım 1 Mart 2020 ve 31 Temmuz 2020 arasında gerçekleşecek ve her kampanya kodu yalnızca bir kez kullanılabilecek. 250TL’lik çekilişin kazananları 11 Ağustos’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. (U2 Tanıtım) tarafından belirlenecek,18 Ağustos’ta sonuçlar Takvim Gazetesi’nde açıklanacak.

Detaylı kampanya bilgisi için Trendyol kampanyalı Nesfit paketlerimize göz atabilirsiniz!