TÜRKİYE FİNANS İPHONE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

İPHONE 11 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI.

KAZANANLAR :

 1. YAKUP SAYIŞ – BATMAN
 2. İLKER ECER GÜRDAL – KARABÜK
 3. EMRAH KILIÇ – BURSA
 4. KADER GÖLÇİÇEK – ADIYAMAN
 5. SERCAN BAĞRIAÇIK – İSTANBUL
 6. İRFAN İBAR – İSTANBUL
 7. MEHMET ER – BATMAN
 8. YASİN EKİCİ – YOZGAT
 9. BERHAN ŞEN – BURSA
 10. ONUR ŞAHİN – İSTANBUL
 11. YUSUF ŞAHİN – ERZURUM

iPhone 11 çekilişine katılın, 11 adet iPhone 11’den birini kazanma şansını yakalayın!

25 Şubat-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Mobil/İnternet Şube, ATM veya şubelerimizden kişisel bilgilerinizi güncelleyin ve sözleşmelerinize dijital onay verin, 11 adet iPhone 11’den birini kazanma şansı yakalayın. Her bir güncelleme için bir iPhone çekiliş hakkı kazanın, şansınızı artırın!

Sözleşmelerime Nasıl Dijital Onay Verebilirim?

Güncel olmayan sözleşmeniz var ise sözleşmelerinize İnternet şubemizde Başvurular > Sözleşmeler > Onayımda bekleyen sözleşmeler menüsünden , mobil şubemizde ise başvuru ve sözleşmeler > Sözleşmeler > Onay bekleyen sözleşmeler menüsünden kolayca ulaşarak hemen güncelleyebilirsiniz.

Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim? 

 • Çekiliş hakkı kazanmanızı sağlayacak adres, sabit telefon, e-posta adresiniz, öğrenim durumu, askerlik durumu, ev durumu, çocuk sayısı, tuttuğunuz takım, mesl​ek ve sahip olduğunuz taşıt bilgilerinizi şube ve İnternet şubemizde yer alan Profil > Kişisel Ayarlar > Bilgi güncelleme menüsünden güncelleyebilirsiniz. Adres, e posta ve sabit telefon bilgilerinizi mobil şube Ayarlar > Bilgi güncelleme  menüsünden de güncelleyebilirsiniz.
 • Cep telefonu güncelleme işlemi ise şube ve ATM’lerimizden yapılabilmektedir.​​​

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

iPhone çekiliş kampanyasına 18 yaşından büyük, kampanya bitiş tarihi itibariyle Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ’den kanuni takibe konu olmayan tüm bireysel müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz katılabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

iPhone 11 çekilişi kampanyasına katılmak için güncellemelerinizi 25.02.2020 (Saat:00.01)-31.05.2020 (Saat:23.59) tarihleri arasında yapmanız gerekmektedir.